CANTIENICA®

Kūnas yra materialus. Jis juda erdvėje žemės paviršiaus atžvilgiu. Naudojantis juo teisingai, turime sveiką kūną ir esame sveiki- ir kūniškai, ir dvasiškai. Kūno sveikatą didžiąja dalimi apsprendžia TAISYKLINGA LAIKYSENA. Kiek jūsų laikysena yra taisyklinga ir jūs judate teisingai, tiek jūs ir esate sveiki.

Kaip turėti taisyklingą laikyseną? CANTIENICA® metodika įgalina kūną taisyklingai laikysenai ir teisingam judėjimui vieną kartą ir visiems laikams.  Tai instrukcija, kaip teisingai naudotis savo kūnu. Tai yra anatominė logika, vivanatomiškai grįsta laikysenos ir judesio samprata. Tai yra XXI amžiaus kokybiškas ir teisingas judėjimas.

Įvaldę Cantienica metodą, jūs savaime turite gerą sveikatą, nes kūnas grąžinamas į pirminę prigimtinę kaulų, raumenų ir visų jungčių padėtį. Stuburas palaikomas nuolat ištemptas dubens padėties atžvilgiu ir judant kaip iš prigimties vaikystėje nuolat yra aktyvuojami dubens dugno gilieji raumenys. Viskas vyksta savaime automatiškai. Mokomasi  vieną kartą, nes kūnas turi prigimtinį žinojimą, reikia tik sąmoningai jį suvokti ir atkurti. Tada išsisprendžia daugelis sveikatos sutrikimų.

Mokomės sėdėti taisyklingai

Mokomės teisingai vaikščioti

Kas jau turite  problemų, lengvai ir  paprastai, vieną kartą ir visiems laikams išsprendžiate tokius sutrikimus, kaip:
• Nugaros, sprando, kaklo nuolatiniai skausmai.
• Nebesiformuoja stuburo išvaržos, skoliozė, kifozė, lordozė.
• Išsprendžiamos stuburo išvaržų problemos ir skausmai pasišalina visam laikui.
• Neskauda kojų, kelių, klubų sąnarių.
• Netirpsta rankos, kojos.
• Neskauda galvos, praeina migreniniai galvos skausmai, dingsta nuovargis, pagerėja bendras organizmo tonusas.
• Pakeliami nusileidę vidaus organai.
• Išsprendžiamos prostatos problemos.
• Sustabdomas šlapimo nelaikymas, išsprendžiami miego sutrikimai.
• Sustabdomas hemorojus ir t.t.
• Dėl dubens dugno giliųjų raumenų nuolatinės aktyvacijos ir jų veikimo, lengvai, saugiai ir sveikai praeina nėštumas ir išnešiojami pilnai visą nėštumo laikotarpį sveiki kūdikiai, neįvyksta persileidimai.
• Dėl teisingo dubens padėties lengvai susitvarko organizmas po gimdymo ir atstatomos greitai taisykingos kūno formos-nenukąra pilvai.

CANTIENICA® metodo mankštos suformuoja taisyklingą laikyseną. 7 grupių pratimų programa veikia kaip instrukcija, kaip teisingai naudotis savo kūnu, kad jis teiktų mums naudą. Kai laikysena yra tinkama (tiesiu stuburu), jėga, lankstumas ir ištvermė pasiekiama iš organizmo vidaus, t. y., iš giliausių raumenų sluoksnių, suteikia lengvumą, laisvumą ir antigravitacinį poveikį!
Atlikdami pratimus dubens dugno giliuosius raumenis susiejame su pilvo, nugaros, šlaunų ir klubų raumenų sluoksnias, kaulais, sąnariais, sausgyslėmis ir priverčiame juos veikti kartu. Išmokti pratimai „įsirašo“ kūne į atmintį ir vėliau natūraliai įsiterpia į kasdienius judesius gyvenime, nes raumenys ima susitraukinėti savaime įgiję refleksą, kai tik einame dėdami pėdą ant žemės, sėsdamiesi, lenkdamiesi, lipdami laiptais ar dar kaip kitaip judėdami. Pratimų atlikimas veikia kaip intrukcija teisingm kūno „naudojimui“. Kai visos kūno dalys stovi savo vietoje ir „naudojamos“ teisingai-stuburas ir dubuo neiškrypsta, niekas neužsispaudžia ir niekas tuomet neskauda. Kūnas tampa paslankesnis, pagerėja bendra savijauta. Judama lengvai ir grakščiai, išlaikoma tiesi laikysena ir taisyklingos kūno formos.

Pratimus gali atlikti visi-vyrai ir moterys, vaikai ir pagyvenę. Naudą pajusite jau po pirmųjų treniruočių. Atliekant pratimus 3-6 mėn. du-tris kartus per savaitę, susiformuoja taisyklingo kūno judėjimo natūralus refleksas. Dėl tiesaus stuburo ir teisingo jo „laikymosi“ dubens atžvilgiu, nebeskauda nugaros ir turime puikią savijautą.

Pamokos vyksta:

  • mažomis grupėmis 6– 10 žmonių.
  • Rekomenduojama mokytis 3-6 mėnesius, kad susidarytų teisingo judėjimo refleksas.
  • Labiausiai  suvokimas apie taisyklingos laikysenos ir teisingo naudojimosi principus  ateina po 12 -15 mėn. mokantis po 1 val. 2-3 kartus per savaitę.

Taisyklingos laikysenos CANTIENICA®  pamokos  Klaipėdoje vyksta:

NAUJI UOSTO G. 8, LT- 92231, Klaipėda, I a.
LIMARKO PASTATAS,  priešais Kristaus Karaliaus bažnyčią;

Paslaugos pardavėjas:
UAB “Mansekas”; Įm.k 302674634;

Reikalinga išankstinė registracija.

Scroll to Top