APIE MANE

Aš esu Renata Ložienė, sertifikuota CANTIENICA®   instruktorė.

  • 2015 m. Hamburge, Vokietijoje mokiausi CANTIENICA® Das Powerprogramm ir apsigyniau diplomą.
  • 2019 m. Zuriche, Šveicarijoje, apgyniau kvalifikaciją ir įgijau CANTIENICA® I lygį BRONZA

Viskas prasidėjo nuo to, kad dešimtmečius kentėjau nuo stiprių nugaros skausmų. Jie praeidavo ir vėl užeidavo. Kreipdavausi į gydytojus, apžiūrėdavo ir nieko nerasdavo.  Išrašydavo nuskausminamųjų ir liepdavo stiprinti nugaros raumenis. Dar patardavo daryti pilvo preso pratimus. Manštindavausi nuolat, atlikdavau viską, ką jie nurodydavo, bet niekas nepadėdavo. Arba tik tam kartui būdavo geriau. Vaikšiodavau kaip kiaušinis, bijodavau pasisukti, pajudėti. Buvau pavargusi nuo visų skausmų ir tokio “neįgalaus” gyvenimo. Ir vieną dieną man buvo pasakyta, kad be operacijos, matyt, nebeapsieisiu, nes nugaros skausmai aštrėjo ir vietoj protrūzijos jau buvo diagnoze: stuburo išvarža; L4; L5/S1 kairė paracentrinė osteochondrozė, artoziniai fasetinių sąnarių pakitimai; deformuojanti spondiliozė; inetervertebrinė oseteochondrozė ir t.t. Išvežė su greitąja operuoti, nes buvo 8 mm išvarža. Gydytojo paklausiu, kieno atsakomybė?  O jis man padavė popieriaus lapą pasirašyti, kad atsakinga aš pati. Išpūtusi akis žiūrėjau į jį ir garsiai paklausiau: jūs MAN MANO stubure darysite operaciją???? Aš pati ten nieko nesuprantu , o dar leisiu kažkam kitam kištis ???? Tik po to, kai pati išsiaiškinsiu. Ir iš ligoninės aš pabėgau. Netrukus į rankas pateko knyga, pakeitusi mano gyvenimą iš esmės. Tai buvo šveicarų mokslininkės Benitos Cantieni– “Tigro jausmas”.

CANTIENICA® metodo dėka atėjo suvokimas, kad sveikata yra mano rankose. Dariau pratimus ir suprata,kad padarius pratimus, pasimanštinus, kūno valdymas tuo nesibaigia. Išmokau tūptis, klauptis, lenktis, kelti, stoties, klūpėti, gylėti, sėdėti teisingai, ko pasekoje mano kūnas pradėjo teisingai judėti ir nuolat, o tai reškė, kad skausmai pradėjo trauktis. Aš pradėjau sveikti. Ir po 7 mėnesių supratau, kad skausmai negrįžta. Jų tiesiog nėra, nes nesuteikiu savo kūno teisingu judėjimu jiems pagrindo atsirasti. Ir jie nebesugrįžo niekada.  Paskambinau į Šveicariją padėkoti ir paklausti, kaip čia yra. Ar tikrai man padėjo Cantienica, juk nieko kito nedariau. Taip tai buvo CANTIENICA® . Norėjau to gėrio daugiau. O kadangi Lietuvoje trenreių nebuvo, nusprendžiau studijuoti. Norėjau tuo dalintis ir padėti žmonėms suprasti, kad nuolaikysenos priklauso mūsų sveikata. Forma priklauso nuo turinio ir atvirkščiai J Šešerius metus jau vedu CANTIENICA® metodo pamokas  visoje Lietuvoje  ir  internete  ONLINE www.rezervuoju.kunolaisve.lt  neturintiems galimybės susitikti gyvai. Esu be galo laiminga, galėdama matyti kaip keičiasi žmonių gyvenimai. Daugiau apie CANTIENICA® metodą pagrindiniame puslapyje- ČIA.

Pamokos vyksta mažomis grupėmis 6– 10 žmonių. Rekomenduojama mokytis 3-6 mėnesius, kad susidarytų teisingo judėjimo refleksas.
Labiausiai  suvokimas apie  CANTIENICA®  ateina po 12 mėn. mokantis po 1 val. 2-3 kartus per savaitę.

Taisyklingos laikysenos CANTIENICA®  pamokos  Klaipėdoje vyksta:

NAUJI UOSTO G. 8, LT- 92231, Klaipėda, I a.
LIMARKO PASTATAS,  priešais Kristaus Karaliaus bažnyčią;
Paslaugos pardavėjas:
UAB “Mansekas”; Įm.k 302674634;

Tel.: +370 657 94730info@kunolaisve.lt

Reikalinga išankstinė registracija.

Visą treniruočių grafiką galite pažiūrėti užsiregistravę mūsų rezervacinėje sistemoje www.rezervuoju.kunolaisve.lt . Parašykite  mums el.paštu info@kunolaisve.lt savo el.paštą ir mes jus prijungsime.

Scroll to Top