Dr. Joe Dispenza

Dr. Joe Dispenza, D.C., yra tarptautinis lektorius, tyrėjas, įmonių konsultantas, autorius ir pedagogas, pakviestas kalbėti daugiau nei 32 šalyse penkiuose žemynuose. Kaip dėstytoją ir pedagogą, jį veda įsitikinimas, kad KIEKVIENAS IŠ MŪSŲ TURIME BEGALINĮ POTENCIALĄ IR NERIBOTUS SUGEBĖJIMUS.

******

Savo lengvai suprantamu, skatinančiu ir užjaučiančiu stiliumi jis išmokė tūkstančius žmonių pasikeisti. Išsamiai aprašydamas, kaip jie gali perrašyti savo smegenis ir atnaujinti savo kūną, kad padarytų ilgalaikius pokyčius. Jis ne tik siūlo įvairius internetinius kursus ir tele klases, bet ir asmeniškai dėsto trijų dienų seminarus paženusiems, penkių dienų seminarus pažengusiems ir septynių dienų -savaitės trukmės pažangias rekolekcijas JAV ir užsienyje. Nuo 2018 m. progresinių seminarų turinys tapo prieinamas internete.

Dr. Joe taip pat yra Quantum universiteto Honolulu, Havajuose fakulteto narys; Omega holistinių tyrimų institutas Rinebeke, Niujorke; ir Kripalu jogos ir sveikatos centras Stockbridge, Masačusetsas. Jis taip pat yra Atlanto, Džordžijos universiteto Life universiteto tyrimų komiteto pirmininkas. Kaip tyrėjas, dr. Joe turi aistrą naujausiems neuromokslo, epigenetikos ir kvantinės fizikos atradimus, kad būtų galima ištirti spontaninių remisijų mokslą. Šias žinias jis naudoja tam, kad padėtų žmonėms pasveikti nuo lėtinių ligų, kad galėtų džiaugtis išsipildžiusiu ir laimingu gyvenimu, taip pat, kad galėtų ugdyti savo sąmonę. Savo pažangiuose seminaruose visame pasaulyje jis bendradarbiauja su kitais mokslininkais atlikdamas išsamius meditacijos poveikio tyrimus, įskaitant epigenetinius tyrimus, smegenų žemėlapių sudarymą su elektroencefalografijomis (EEG) ir individualų energijos lauko tyrimą su dujų išleidimo vizualizacijos (GDV) aparatu. Jo tyrimas taip pat apima širdies suderinamumą su „HeartMath“ monitoriais. Energijos skanuojamos darbo aplinkoje matuojant prieš „GDV Sputnik“ jutiklį, jo metu ir po jo.
Būdamas verslo konsultantu, dr. Joe vietoje skaito paskaitas ir seminarus įmonėms ir korporacijoms, suinteresuotoms naudoti neuromokslinius principus, kad padidintų darbuotojų kūrybiškumą, inovacijas, produktyvumą ir kita. Jo verslo programoje taip pat yra privatus aukščiausiojo lygio vadovų ugdymas. Dr Joe yra asmeniškai apmokęs ir atestavęs daugiau nei 70 įmonių dėstytojų grupę, vedančią mokymus jo modeliu įmonėms visame pasaulyje. Jis taip pat neseniai pradėjo atestuoti nepriklausomus trenerius, kad šie naudotųsi savo pokyčių modeliu su savo klientais.
Kaip „NY Times“ perkamiausias autorius, dr. Joe parašė „Tapkite antgamški: kaip dažni žmonės daro nedažnai“ („Hay House“, 2017 m.), Kuriame remiamasi tyrimais, atliktais jo pažangiuose seminaruose nuo 2012 m., Siekiant išsiaiškinti, kaip paprastiems žmonėms sekasi ; “Jūs esate „Placebas” („Hay House“, 2014), kuris tiria mūsų sugebėjimą išgydyti nenaudojant vaistų ar operacijų, o vien tik mintimis; “Atsikratykite įpročio būti savimi. Kaip atsisakyti laikytis seno proto ir susikurti naują („Hay House“, 2012) ir išugdyti savo smegenis: „The Science of Changing Your Mind“ (2007) – jie abu apibūdina pokyčių neuromokslą ir epigenetiką. Jo filmų pasirodymuose yra transcendencija: „Live Life Beyond the Ordinary“ (2018); HEAL (2017); „E-Motion“ (2014); Šventoji širdies kelionė (2012); Žmonės prieš iliuzijos būseną (2011); Ką IF – filmas (2010); Neįdomus kūrybiškumas (2009); ir kas # $ *! Ar mes žinome? & Down the Rabbit Hole, išplėstinė DVD versija (2005 m.).

Daktaras Džo gavo B.S. iš Evergreeno valstybinio koledžo ir jo chiropraktikos daktaro laipsnį iš Life University, kur baigė su pagyrimu. Jo magistrantūros mokymai apėmė neurologiją, neuromokslą, smegenų funkcijas ir chemiją, ląstelių biologiją, atminties formavimą, senėjimą ir ilgaamžiškumą.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.drjoedispenza.lt arba www.drjoedispenza.com