VIDEO Pamokos TAISYKLINGAI LAIKYSENAI

29.00

NAUJIENA!
Taisyklinga laikysena –  instrukcija, kaip teisingai naudotis savo kūnu. Kam to reikia? Kyla natūralus klausimas-kam reikia teisingai naudotis savo kūnu? Naudojantis teisingai savo kūnu- kaulai išdėstomi pagal pirminę žmogaus natūralią anatominę struktūrą, ir raumenys, raiščiai, sausgyslės, fascijos ir visos kitos jungtys juda sistemiškai laisvai trvarkingai ir kiekviena kūno dalis stovi savo vietoje. Tada niekas niekur neužsispaudžia, nepasislenka. Viskas kaip šveicariškame laikrodyje ar Japonijos miestų traukinių eismo sistemoje-jokių paklaidų. Na…,žinoma, čia gal šiek tiek sutirštinau, bet esmė tokia. Kas tada vyksta? Kūnas funkcionuoja teisingai-t.y.judama laisvai, lengvai grakščiai ir be skausmų. Atstačius laikyseną į taisyklingą padėtį, jėga, lankstumas ir ištvermė sklinda iš organizmo vidaus, nes dubuo (dubens dugno gilieji raumenys) kaip pamatas laiko tiesų stuburą. Išmokus CANTIENICA teisingo judėjimo, tai yra, įvaldžius automatizmą, vieną kartą ir visiems laikams išspręsite daugelį sveikatos sutrikimų:

stuburo išvaržų keliamus nugaros skausmus; sprando, kaklo, kelių, klubų sąnarių skausmus; rankų tirpimą; osteoporozę, osteochondrozę; migreną; šlapimo nelaikymą; pakelia nusileidusius vidaus organus; sutvirtina gimdą ir ženkliai padidėja galimybė lengvai ir paprastai išnešioti kūdykį (nebebus tiek daug ankstukų, neišnešiotukų); sutvarko hemorojų; sutvarko klišas, šleivas, kreivas (X O ) kojas; išlaisvina nuo prostatos problemų; padidina lytinę potenciją; puikiai miegate naktį, nes nebereikia keltis po 7 kartus į tuoletą, vartytis dėl užtirpusių rankų, skaudančios nugaros ar kojų; išsimiegojus atsikeliate žvalus ir turite daug energijos…

Aprašymas

Kūnas yra sistema. Kai sistema funkcionuoja teisingai, viskas savaime natūraliai dėliojasi tvarkingai į savo vietas-kaip pasekmė-judama be skausmų.

CANTIENICA®-taisyklingos laikysenos ir teisingo judėjimo galima išmokti lengvai ir paprastai vieną kartą ir visiems laikams. Nesvarbu, koks jūsų amžius, vyras jūs, moteris ar vaikas. Čia kaip važiuoti dviračiu, plaukti ar vairuoti automobilių. Skyrėte vieną kartą laiko, pastangų ir daugiau tai nepamirštama. Tas žinojimas išlieka amžiams, nes CANTIENICA® – anatominė logika. Naudą pajausite labai greitai.

Viskas labai paprasta.

Norite išsivaduoti vieną kartą ir visiems laikams iš kūno skausmų ir nuolatos jausti kūno laisvę? Įsigykite video medžiagą ir išmokite CANTIENICA® taisyklingos laikysenos ir teisingo judėjimo.

Aš susitvarkiau savo dešimtmečiais besitęsiančias problemas. Jau treti metai galiu gyventi laisvą nuo skausmų ir kokybišką gyvenimą. Kas lanko mankštų pamokas Klaipėdoje, irgi džiaugiasi atsiradusiu refleksu. Kiti mokosi pagal B. Cantieni knygą “Tigro jausmas” savarankiškai. Dar kiti- važinėja ir mokosi šeštadieniais didžiuosiuose Lietuvos miestuose mano rengiamuose praktiniuose seminaruose. Džiuagiuosi, galėdama pristatyti PIRMĄJĮ VIDEO lietuviškai jums, padėsiantį išlaisvinti vieną kartą ir visiems laikams kūną nuo skausmų. Mokymus vedu aš, sertifikuota CANTIENICA® instruktorė Renata Ložienė.

Nuoširdžiai linkiu sėkmės. Metodas veikia!

Paprasta…

Kaina: 29.00eur