CANTIENICA® mokymai tavo mieste

10.0070.00

CANTIENICA® pamokos ONLINE internete :

 •  19.30 val. trečiadieniais ir sekmadieniais
 • CANTIENICA®  ONLINE INTERNETU  abonementus galima įsigyti www.noriu.kunolaisve.lt; arba  išankstine registracija el.p.: info@kunolaisve.lt ar telefonu 865794730; Rekvizitai pavedimui: Swedbank; LT637300010144120746; UAB “Mansekas”;

GYVAI MOKYMUOSE galima REGISTRUOTIS dviem variantais:

 1. Registracija el.p.: info@kunolaisve.lt ar telefonu 865794730; Užsiregistravus bus atsiųsta prisijungimo nuoroda ir ID kodas. Apmokėti bankiniu pavedimu. Rekvizitai pavedimui: Swedbank; LT637300010144120746; UAB “Mansekas”;
 2. Registruotis galima pasirenkant savarnkiškai žemiau laukelyje “SAVYBĖS”  miestą Klaipėda -10 eur. ir apmokant iškart per sistemą-dėti į krepšelį, pirkti, spausti toliau. Suvesti savo el.paštą ir palaukti registracijos patvirtinimo. Po apmokėjimo gausite rezervaciją patvirtinantį laišką.

MIESTUOSE:

Plungėje– Gegužės 6 d., ketvirtadienį
Kaune – Gegužės 8 d. šeštadienį
Šakiuose/Jurbarke – Gegužės 21 d. penktadienį
Panevėžyje –  Gegužės 15 d., šeštadienį
Alytuje-  Gegužės 29 d. šeštadienį
Vilniuje – Birželio 5 d. šeštadienį
Šiauliuose – Gegužės 14 d. penktadienį

 

Išvalyti

Aprašymas

Koks jausmas būtų, kad visiems laikams nustotų skaudėti nugara?

Artimiausios mankštų pamokosSu CANTIENICA® mankštomis ne tik kad visiškai ir visam laikui atsikratysite nugaros skausmų, bet ir išspręsite daugelį kitų sveikatos sutrikimų:

 • Visiškai ir visam laikui nustos skaudėti nugara, sprandas, kaklas
 • Išsprendžiamos stuburo išvaržos, skoliozė, kifozė, lordozė
 • Neskauda kojos, kelių sąnariai
 • Netirpsta rankos
 • Neskauda galvos, dingsta nuovargis, pagerėja bendras organizmo tonusas
 • Pakeliami nusileidę vidaus organai
 • Išsprendžiamos prostatos problemos
 • Sustabdomas šlapimo nelaikymas visiems laikams, išsprendžiami miego sutrikimai
 • Sustabdomas hemorojus ir t.t.

Registruokitės į CANTIENICA® mankštų pamokas savo mieste dabar ir išmokite taisyklingos laikysenos reflekso vieną kartą ir visiems laikams. Vietų skaičius grupėje ribotas, todėl registruokitės iš anksto.
Pasirinkite, kuriame mieste norite dalyvauti mankštų pamokose. Užpildykite žemiau esančią registracijos formą, o laukelyje „miestas“ (savybė) pasirinkite sau artimiausią tinkamą miestą. Suveskite savo vardą, pavardę, el.pašto adresą ir tel.nr. Užsiregistravę ir apmokėję elektroninėje sistemoje jūsų pasirinktame banke išankstinę sąskaitą, esate registruojamas į mankštų pamokas. Į jūsų nurodytą el.paštą jums ateis patvirtinimas apie dalyvavimą: JŪS UŽREGISTRUOTAS.
Ką mes darome mankštose? Mankštos vyksta iki 4 valandų. Mokomės  CANTIENICA® laikysenos suvokimo ir kuriame teisingo judėjimo grandininę reakciją, ko pasekoje formuojasi refleksas.  Atkūrus refleksą, kurį mes gimdami turime, nes CANTIENICA® grąžina kūną (kaulų struktūrą) į pirminę prigimtinę padėtį, susiformuoja natūralus teisingas prigimtinis judėjimas. Po to natūraliai judama taisyklingai savaime. Tai ir yra natūralus prigimtinis teisingas judėjimas.

Papildoma informacija

Pasirinkite miestą:

Vilnius 70.00eur, Kaunas 70.00eur, Klaipėda 10.00eur, Mažeikiai 50.00eur, Tauragė 70.00eur, Šiauliai 70.00eur, Kėdainiai 70.00eur, Panevėžys 70.00eur, Šakiai 70.00eur, Alytus 70.00eur, Skuodas 70.00eur, Plungė 50.00eur