Artimiausios mankštų pamokos

Kaip gyventi be nugaros skausmų?

Skambina žmonės ir pasakoja savo gyvenimiškas istorijas dėl skausmų nugaroj, sprande, kakle, pasakoja, kaip tirpsta rankos, skauda galvą, klubų, kelių sąnariai, riešai, keliasi naktį į tuoletą…Paskambino viena moteris:- ” Taip skauda ir tirpsta rankos, kad net rankinuko normaliai negaliu panešti.

Kai būnu ramybės būsenoje, dar lyg ir nieko. Tačiau, kartais pagalvoju, jeigu kas netikėtai timpteltų rankinuką, apsisisiočiau iš skausmo. Tas skausmas eina iš peties. Ir gydytojai neranda sprendimo, kaip gydyti. Niekas nepadeda. Jau pora metų taip. Ištisai nerimas, nežinomybė.

Ką daryti?” Arba dar vienas pasakojimas: ateina vyrukas. Tvirtas, sportiškas. Sako: “Nebežinau, ką daryti. Daro įvairiausius tyrimus, siunčia pas įvairiausius specialistus-skydliaukę tyriausi, kraujo tyrimus dariausi, krūvą dar visokių tikrinimų ir tyrimų – viskas gerai. Nieko neranda.” Tada klausia žmogus išpūstom akim ir piktoku tonu :-“Tai kodėl aš blogai jaučiuosi, tirpsta rankos, skauda klubai ir rankų riešai?”

O dabar linksmoji žinia: VISAI TAI SUTVARKOMA. Gydytojai ir medicina nesutvarkys. Jūs tai galite padaryti tik PATYS. Yra Cantienica metodas, kuris padeda išmokyti taisyklingos laikysenos ir teisingo judėjimo. O tą įvaldžius, viskas praeina vieną kartą ir visiems laikams. Kas tikrai nori vieną kartą ir visiems laikams užbaigti kančiasir gyventi be skausmų , turekite taisyklingą laikyseną.

Esu CANTIENICA sertifikuota instruktorė. Mokymai vyksta KAUNE, Sausio 21 d. Šeštadienį, 10.00-14.30 val., Registracija www.kunolaisve.lt; 865794730.
Yra dar kelios vietos.

Informacija facebook’e:

https://www.facebook.com/events/139296283235880/